قابل توجه کلیه شرکتهای فعال در حوزه صنعت حمل و نقل ریلی: 

شرکت مهندسی صنایع گستر ریلی امین با اخذ مجوز از مرکز توسعه، آموزش و فناوری راه آهن ج.ا.ا با مشارکت مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر (واحد تهران) با هدف ارتقای سطح دانش و مهارت فنی مدیران، کارشناسان و پرسنل شرکت­های ریلی دوره های آموزشی زیر را بر حسب نیاز شرکت­ها و گروه های مرتبط با صنعت حمل و نقل ریلی در محل شرکت­ها و واحدهای مذکور در تهران و سایر شهر­ها با شرایط ویژه برگزار می­نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت اقدام و یا با کارشناس ما تماس حاصل فرمائید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


قابل توجه کلیه شرکتهای فعال در صنعت ریلی: 

دوره آموزش کارگاهی شناسایی خطر و ارزیابی ریسک ویژه مدیران و معاونین فنی، اعضای کمیسیون پیشگیری از سوانح و جانشین آنها – روسای فنی ادارات، گروه­ها، گارگاهها و کارخانجات – کارشناسان فنی راه آهن – آموزگار لکوموتیو برگزار می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت اقدام و یا با کارشناس ما تماس حاصل فرمائید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


قابل توجه کلیه شرکتها و موسسات مالی، شرکتهای بیمه و بانک ها : 

به اطلاع میرساند دوره تخصصی روش­های قانونی و اثر بخش برگزاری مناقصات (از تدوین معیارها تا اعلام نتایج)  در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۴ در مرکز علمی-کاربردی خانه کارگر برگزار می شود علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام از همین صفحه اقدام نمایند pharmacieinde.com.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


قابل توجه کارخانجات، کارگاه های صنعتی و تولیدی: 

به اطلاع میرساند تعدادی از دوره های ایمنی در صنعت از تاریخ ۱۳۹۸/۳/۲۰ در مرکز علمی-کاربردی خانه کارگر برگزار می شود علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام  اقدام نمایند